• UA
  • EN
  • RU
Замовити зворотній дзвінок
+380 (067) 236-95-95
+380 (0472) 73-11-61

Горох

Горох має недовгий період вегетації і відносно слабку систему коріння, тому його потреба в удобренні доволі висока. Для утворення 1 центнеру бобів гороху потрібно в середньому 4,5 кг азоту, 1,5 кг фосфору, 3 кг калію, 2 кг кальцію, 1 кг магнію.

Фосфор покращує розвиток кореневої системи, а особливо спеціальних волосків, через які в рослину проникають бульбочкові бактерії. Калій сприяє півищенню стійкості до посушливих умов, покращує обмін і рух поживних речовин в стеблі. Кальцій збільшує зелену масу рослини, а також масу готових бобів. Магній входить в склад хлорофілу, робить бульбочкові бактерії більш життєздатними і впливає на велику частину процесів життєдіяльності рослини.

На врожайність гороху добре впливає внесення добрив під попередник. Підживлення ж самої культури виконується по такій схемі: фосфорні та калійні добрива вносять восени під час оранки, а азотні добрива зазвичай не вносяться взагалі. Для покращення надходження азоту з навколишнього середовища горох підживлюють молібденом, цинком і бором (або суперфосфатом, що містить ці елементи в врівноважених пропорціях).

Пропонуємо:

Оформіть e-mail
підписку на прайси

та отримуйте найактуальнішу інформацію про наші ціни!