• UA
  • EN
  • RU
Замовити зворотній дзвінок
+380 (067) 236-95-95
+380 (0472) 73-11-61

Огірок

Огірок дуже вимогливий до родючості ґрунту на насиченності приґрунтового повітря вуглекислим газом. Він вирізняється погано розвиненю кореневою системою, вона не здатна проникати глибше, ніж на 25см вглиб землі, тому всі поживні речовини для огірка беруться лише з верхніх шарів ґрунту.

Для високої врожайності важливо забезпечити достатнє мінеральне живлення огірка протягом всього періоду вегетації. До початку інтенсивного плодоношення повинно закінчитись накопичення корисних речовин рослиною. Огірок дуже добре сприймає органічні добрива, а мінеральні добрива ще більше підсилюють їх дію.

Рекомендованою нормою добрив є внесення 60кг/га азоту, 60кг/га фосфору і 90кг/га калію. Найефективнішими для огірка будуть добрива висококонцентрованих форм без вмісту хлору. Ефективним буде внесення в рядки під час посіву по 10кг/га азоту, калію і фосфору. У випадку недостатності основного удобрення виконують підживлення у кілька етапів: перше – до формування чотирьох листків, друге – до початку розростання огудини.

Пропонуємо:

Оформіть e-mail
підписку на прайси

та отримуйте найактуальнішу інформацію про наші ціни!