• UA
  • EN
  • RU
Замовити зворотній дзвінок
+380 (067) 236-95-95
+380 (0472) 73-11-61

Помідор

У порівнянні з іншими культурами, помідори менш вимогливі до умов вирощування, але родючість ґрунту при цьому теж має велике значення. Доза мінеральних добрив для цієї культури розраховується індивідуально під потреби ґрунту, але оптимальною нормою вважається внесення 90кг/га азоту, 90кг/га фосфору і 90кг/га калію. Засвоєння елементів мінерального живлення залежать від фази росту помідора.

Від початку розвитку і до періоду цвітіння ця культура потребує достатнього надходження фосфору і калію. Фосфор сприяє розвитку репродуктивних органів рослини, прискорює процес дозрівання плодів, забезпечує одночасне достигання, поліпшує якість врожаю. Удобрення необхідно проводити легкозасвоюваними формами фосфору в період від початку сходження до утворення 6-го листка. Калій регулює обмін вуглеводів в помідорах, збільшує частку сухої маси в плодах та покращує процес фотосинтезу. Найбільше його споживається у період від формування зав`язі до початку дозрівання плодів.

На етапі інтенсивного росту надзвичайно важливим є азотне живлення помідорів. Азотні добрива стимулюють швидкий ріст та підвищення врожаю насаджень. Однак, понаднормове живлення цим елементом спричинює надлишковий ріст стебла помідора та уповільнення достигання плодів.

Позитивного впливу на врожайність можна досягти підкореневим підживленням та щоденною підгодівлею крапельним зрошуванням. На ґрунтах з недостатнім вмістом рухомих сполук рекомендовано вносити мікродобрива з бором, цинком та марганцем, а також проводити підкореневе підживлення за допомогою розчину солей цих елементів.

Пропонуємо:

Оформіть e-mail
підписку на прайси

та отримуйте найактуальнішу інформацію про наші ціни!