• UA
  • EN
  • RU
Замовити зворотній дзвінок
+380 (067) 236-95-95
+380 (0472) 73-11-61

Цибуля

Цибуля має найбільшу потребу в правильно організованому режимі мінерального живлення, порівняно з іншими культурами. Її коріння є слабко розвинутим і розміщується в верхньому шарі ґрунту, тому особливо важливо забезпечити цибулю доступними формами поживних речовин.

Азот є найспоживанішим мінеральним елементом для цибулі, а його рекомендована доза становить 90-120 кг/га. Засвоюється він зазвичай в першій половині вегетації, а особливу потребу в надходженні азоту в цей період мають гострі сорти цибулі.

Калій в своїй більшості засвоюється в другий період вегетаці і є особливо важливим для вирощування солодких сортів цибулі. Норма внесення становить 90-12-кг/га. Фосфорне живлення повинне бути рівномірним впродовж всього періоду росту та розвитку, а норма внесення цього елементу становить 60-90кг/га.

Фосфорні та калійні добрива вносять під час зяблевого обробітку ґрунту, залишаючи частину фосфорних добрив для рядкового внесення. Азотні добрива вносяться в фазі формування 2 листків, а потім на початку утворення цибулин. Внесення добрив з вмістом сірки сприятиме утворенню ароматичних речовин в плодах цибулі.

Пропонуємо:

Оформіть e-mail
підписку на прайси

та отримуйте найактуальнішу інформацію про наші ціни!